Re - štartujte svoje kreatívne myslenie

Poďte sa pozrieť na svoje silné stránky v kreatívnom myslení a taktiež bariéry, ktoré bránia v slobodnom tvorení. Pozrieme sa na vlastnosti kreatívneho myslenia a získate tipy ako si kreativitu rozvíjať sám ale aj spolu s ostatnými. V programe získate drobné aktivity, hry a cvičenia na podporu flexibility, fluencie, originality.

01.02.2023
od 9,00 - 11,30

 

online cez Zoom

Cena
50 eur

 

S - poznajte možnosti myšlienkových máp

Ponorte sa do kreatívnej techniky, ktorá má široké spektrum využitia. Získate návod ako sa myšlienkove mapy tvoria krok po kroku. Pozrieme sa na to, kde všade sa dajú využívať v praxi - v pracovnom ale aj osobnom živote. Spoznáte chyby, ktoré ľudia robia pri tejto technike a tiež tipy na online aplikácie na tvorbu máp.

08.02.2023
od 9,00 - 11,30

 

online cez Zoom

Cena
50 eur

E.T. na porade alebo ako viesť riešiteľské porady kreatívne

Pozvite na poradu E.T. alebo Harryho Pottera. Ako? Získajte tipy a triky ako naštartovať poradu, aké drobné hry pripraviť na porady, ako uzatvárať porady. Tvorivá atmosféra napomáha tímu vo flexibilite a efektívnom riešení problémov. Ukážeme si aké techniky pre tím a skupinu ľudí viete na riešenie rôznych situácií použiť. A možno príde aj kúzelník.

15.02.2023
od 9,00 - 11,30

online cez Zoom

Cena
50 eur

 

RESET Kreatívneho myslenia - 3 workshopy plné hravosti

Poďte na všetky tri workshopy a získajte zľavu pre svoje kreatívne myslenie.
Zažite reštart kreatívneho myslenia, spoznajte ako fungujú myšlienkové mapy a v treťom workshope získajte návod na riešiteľské porady, kde nebude problém získavať nápady.
Spravme si v marci spoločný reset a spoznajte, že ste kreatívnejší ako si myslíte.

1, 8, 15.02.2023
od 9,00 - 11,30

 

online cez Zoom

Cena
130 eur

Ako prebiehajú workshopy

interaktívne

hravo

prakticky

Pre prihlásenie na workshop napíšte na: info@kreativnemyslenie.sk