Všetci sme kreatívni a môžeme byť ešte viac.

www.alexandrakello.com

O mne

Som lektorka, facilitátorka a mentorka. V HR a firemnom vzdelávaní sa pohybujem 20 rokov. Začínala som v outdoorovej organizácií, spolupracovala s niekoľkými vzdelávacími organizáciami. Realizovala som komplexné rozvojové programy pre klientov priamo na mieru ich potrebám, učila som na vysokej škole. 

Študovala som andragogiku, mám 2 roky výcviku v dramaterapii a tréningy v oblasti osobnostného rozvoja - Nenásilná komunikácia, Interkultúrne vzdelávanie, Train the trainers,  Coaching v práci manažéra, Tanečná a pohybová terapia, Gamifikácia, Facilitácia - výcvik, Práca so skupinou, Výcvik v skupinovej dynamike, Motivačné rozhovory - výcvik, Mentoringový výcvik. Posledný rok sa zaujímam a rozvíjam v téme Vzťahová väzba v dospelosti

Za projekt "Naštartujte sa do práce" mám Národnú cenu za kariérne poradnestvo 2017. Už štyri roky som tiež Google certifikovaná trénerka pre oblasť Soft Skills. Som členkou správnej rady NO HodiNOVÍ záŠKOLÁCI, v ktorej rozvíjame deti na 2.stupni v životných zručnostiach v online priestore.

Venujem sa práci s klientmi z biznisu  na tímovej aj individuálnej úrovni. Pracujem s učiteľmi, študentami cez projekt Kreatívne myslenie do škôl. Svoje tréningy a prácu rada zdieľam aj s neziskovým sektorom. Spolupracujem s organizáciou The Duke of Edinburg, kde vediem projekt Leaders of Tomorrow. Pravidelne vediem tréningy pre AjTy v IT a už štyri roky s radosťou spolupracujem s Nadáciou Zastavme korupciu. 

Spojme sa

Pripravím pre Vás rôzne podujatia priamo podľa vašich potrieb. Zmapujem vašu situáciu, urobíme reštart vášho kreatívneho myslenia, spoločne vyriešime váš problém.