Workshopy plné inšpirácie pre rok 2021

DECEMBER S KREATÍVYM MYSLENÍM

9.12. 2021: MYŠLIENKOVÉ MAPY – SPOZNAJ ICH MOŽNOSTI

Vo workshope sa bližšie pozrieme na kreatívnu techniku Myšlienková mapa. Táto kreatívna technika má široké spektrum využitia – vie pomáhať v pracovnom ale aj osobnom živote. V programe uvidíte ako myšlienkové mapy fungujú. Naučíte sa ako sa vytvárajú a v ktorých oblastiach svojho života ju môžete využívať. Minimálne jednu si vytvoríte počas workshopu. Tento program súčasne napomáha  vidieť veci v súvislostiach, prepájať myšlienky  a podporuje  kreatívne  myslenie.

Cena: 60,- € Zľavy pre Ženy/mužov na materskej dovolenke, učiteľov/učiteľky. Akcia 3+1 zadarmo.

15.12. 2021: START CREATIVE THINKING FOR TEEN

Si študentka alebo študent strednej školy alebo vysokej školy a máš 16 a viac rokov?
Potrebuješ sa naštartovať ku kreatívnemu mysleniu?
Chceš zažiť myšlienkové wellness?
Workshop sa zameriava na rozvoj kreatívneho myslenia.
Program workshopu je interaktívny a vyskúšaš si aktivity, hry a cvičenia na podporu základných vlastností kreatívneho myslenia ako je flexibilita, fluencia a originalita.
Zažiješ rôzne tipy, praktické rady ako si kreativitu rozvíjať sám ale aj spolu s ostatnými.
*Tvoj mozog si určite poriadne kreatívne zacvičí.*

Workshop prebieha cez Zoom.

NOVÝ ROK S KREATÍVYM MYSLENÍM

25.01.2021: NAŠTARTUJ SVOJE KREATÍVNE MYSLENIE

Na workshop sa zameriame na rozvoj kreatívneho myslenia. Program je interaktívny a vyskúšate si aktivity, hry a cvičenia na podporu základných vlastností kreatívneho myslenia ako je flexibilita, fluencia a originalita. Pochopíte svoje silné stránky pri vlastnom kreatívnom myslení a taktiež budete mať možnosť uvidieť bariéry, ktoré bránia v slobodnom tvorení a rozmýšľaní nad úlohami.  Ponúkneme rôzne tipy, praktické rady ako si kreativitu rozvíjať sám ale aj spolu s ostatnými. *Váš mozog si určite poriadne kreatívne zacvičí.*

Cena: 70,- € Zľavy pre Ženy/mužov na materskej dovolenke, učiteľov/učiteľky. Akcia 3+1 zadarmo.


CREATIVE THINKING GAME

Potrebujete podporiť svoje kreatívne myslenie?
Chcete sa zahrať so svojou kreativitou?

Program ponúka možnosť zahrať sa a pritom rozvinúť svoj kreatívny postoj a zručnosti kreatívneho myslenia pomocou hier, cvičení a aktivít rôzneho druhu. Program podporuje originalitu, rozprúdi vašu fantáziu a predstavivosť, ponorí Vás do sveta nápadov, slovných hračiek a rôznych divergentných úloh. Všetky aktivity je možné využívať na rozprúdenie kreativity pred pracovnými poradami. Program je vyskladaný tak, aby ste mali možnosť uvidieť seba v kreatívnom procese a umožnilo Vám to ďalej kreatívne myslenie rozvíjať.

Cena workshopu je 35 Eur (zľavu poskytujeme ľuďom z neziskového sektora, učiteľského prostredia a rodičom na materskej dovolenke)IDEÁCIAtvorte kreatívne riešenia

Kreatívne myslenie je kľúčová kompetencia, ktorá má v dnešnom svete dôležité miesto!

Tento trojdielny program ponúka možnosť rozvinúť svoj kreatívny postoj a zručnosti kreatívneho myslenia so zameraním na tvorbu nápadov a riešení. Program Vám pomôže naštartovať kreatívne myslenie, podporí originalitu a flexibilitu, rozprúdi vašu fantáziu a predstavivosť. Pozrieme sa na kreatívny proces – ako vyzerá od začiatku, cez hľadanie nápadov až k ich hodnoteniu. Naučíte sa techniky ideácie, ktoré pomáhajú vidieť veci v súvislostiach a dajú sa využiť v širokom spektre ľudskej činnosti. Program je vyskladaný tak, aby ste mali možnosť uvidieť seba v kreatívnom procese a umožnilo Vám to ďalej kreatívne myslenie rozvíjať.

Čo program prináša?

SPOZNAJ IDEAČNÉ TECHNIKY

V programe sa zameriame na proces kreatívneho myslenia. Ponúkneme možnosť uvidieť ako vyzerá kreatívny proces riešenia problémov a úloh – od začiatku – teda analýzy, cez prinášanie nápadov až po jeho hodnotenie a komunikáciu. Počas troch workshopov poznáte niekoľko ideačných techník, pre jednotlivé fázy riešenia problému. Na praktických úlohách budete mať možnosť nacvičiť si
techniky, ktoré sú využiteľné v pracovnom aj osobnom živote.

TVOR MYŠLIENKOVÉ MAPY

Vo workshope sa bližšie pozrieme na kreatívnu techniku Myšlienková mapa. Táto kreatívna technika má široké spektrum využitia – vie pomáhať v pracovnom ale aj osobnom živote. V programe uvidíte ako myšlienkové mapy fungujú. Naučíte sa ako sa vytvárajú a v ktorých oblastiach svojho života ju môžete využívať. Minimálne jednu si vytvoríte počas workshopu. Tento program súčasne napomáha  vidieť veci v  súvislostiach, prepájať myšlienky  a podporuje  kreatívne  myslenie.