Workshopy plné inšpirácie pre rok 2021


START CREATIVE THINKING

Chýba Vám v živote kreativita?
Potrebujete sa naštartovať ku kreatívnemu mysleniu?
Chcete zažiť myšlienkové wellness?

Workshop sa zameriava na rozvoj kreatívneho myslenia. Program je interaktívny a vyskúšate si aktivity, hry a cvičenia na podporu základných vlastností kreatívneho myslenia ako je flexibilita, fluencia a originalita. Ponúkneme rôzne tipy, praktické rady ako si kreativitu rozvíjať sám ale aj spolu s ostatnými. *Váš mozog si určite poriadne kreatívne zacvičí.* Workshop prebieha cez Zoom aplikáciu.

Cena workshopu je 50 Eur (zľavu poskytujeme ľuďom z neziskového sektora, učiteľského prostredia a rodičom na materskej dovolenke)


CREATIVE PROBLEM SOLVING

Potrebujete často riešiť problémy? Máte pocit, že sa niekedy topíte pri hľadaní riešení?

Program ponúka účastníkom a účastníčkam vedieť ako vyzerá kreatívny proces riešenia – od analýzu problému až po jeho hodnotenie a realizáciu. Budú poznať ideačné techniky, pre jednotlivé fázy riešenia problému.  Účastníci a účastníčky budú mať možnosť nacvičiť si
techniky, ktoré sú využiteľné v pracovnom aj osobnom živote

Cena workshopu je 60Eur (zľavu poskytujeme ľuďom z neziskového sektora, učiteľského prostredia a rodičom na materskej dovolenke)


MIND MAPS

Potrebujete si lepšie pamätať?
Potrebujete byť efektívnejší?

Myšlienková mapa je krásna kreatívna technika, ktorá má široké spektrum využitia. Pomáha v pracovnom ale aj osobnom živote. Ukážem Vám ako myšlienkové mapy fungujú. Naučíte sa ako sa vytvárajú a v ktorých oblastiach svojho života ju môžete využívať a minimálne jednu si vytvoríte počas workshopu. Program súčasne napomáha  vidieť veci v  súvislostiach, prepájať myšlienky  a podporuje  kreatívne  myslenie.

Cena workshopu je 50 Eur (zľavu poskytujeme ľuďom z neziskového sektora, učiteľského prostredia a rodičom na materskej dovolenke)


CREATIVE THINKING GAME

Potrebujete podporiť svoje kreatívne myslenie?
Chcete sa zahrať so svojou kreativitou?

Program ponúka možnosť zahrať sa a pritom rozvinúť svoj kreatívny postoj a zručnosti kreatívneho myslenia pomocou hier, cvičení a aktivít rôzneho druhu. Program podporuje originalitu, rozprúdi vašu fantáziu a predstavivosť, ponorí Vás do sveta nápadov, slovných hračiek a rôznych divergentných úloh. Všetky aktivity je možné využívať na rozprúdenie kreativity pred pracovnými poradami. Program je vyskladaný tak, aby ste mali možnosť uvidieť seba v kreatívnom procese a umožnilo Vám to ďalej kreatívne myslenie rozvíjať.

Cena workshopu je 15 Eur (zľavu poskytujeme ľuďom z neziskového sektora, učiteľského prostredia a rodičom na materskej dovolenke)