#Kreatívneleto

Začalo leto a vďaka Prečitanému letu som si uvedomila ako v lete vypíname. Sama som si uvedomila, že prestávam tvoriť a poddávam sa atmosfére a voľným dňom. Keď som sa však viac zamyslela, uvedomila som si ako v lete potrebujem kreatívne myslieť. Často-krát kvôli svojmu dieťaťu a zároveň aj preto, lebo sa pripravujem na jesennú sezónu plnú projektov, akcií, tréningov a plánovaniu.

A tak prišla myšlienka vytvoriť si miniprojekt #KREATÍVNE LETO. V ňom mám potrebu prinášať podnety a nápady pre každého človeka na podporu kreatívneho myslenia, rozvíjanie svojich kreatívnych zručností a inšpirácie pre svoju prácu ale aj odpočinok.

Každý týždeň prinesieme jednu tému, ktorá Vám pomôže aj počas pomalých slnečných dní rozvíjať svoje schopnosť v kreativite alebo dať inšpirácie, s ktorými budete mať dni kreatívnejšie, prípadne podnety ktoré budete môcť využívať aj v budúcnosti.

Témy do konca leta budeme mať takéto: Kreatívne leto s deťmi, Kreatívne leto so skečnotingom. Kreatívne leto so slovami, Kreatívne leto s myšlienkou na každý deň, Originalne Kreatívne leto.

Augustové témy sú ešte v kreatívnom procese. Určite však budeme mať Kreatívne leto na Liptove.

Verím, že #Kreatívne leto prinesie pre každého z Vás aspoň drobnú inšpiráciu a budete spolu so mnou rozvíjať ten krásny dar: Byť kreatívny!

Neváhajte tipy zdielať komentovať, kritizovať, inšpirovať aj nás. Želám Vám Kreatívne leto

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.